Podporujeme

Milujeme naší přírodu a velmi rádi bychom jí vrátili malinkou část toho co dává ona nám. Bez přírody nám nezbyde nic pro naše děti. Jeden z důvodů založení nábytku Woodbee bylo spojení nábytku z přírodního dubu s českými domácnostmi.

Máme obrovskou úctu k ruční práci, k přírodě a tradici. Snažíme se každým svým výrobkem těmto heslům držet a podporovat je.

  • Všechny výrobky pocházejí z dřeva, které byli určené k šetrnému obhospodáření lesů. Nejedná se o nelegální těžbu a devastaci českých lesů.
  • Obalový materiál je určený opětovně k recyklaci a tímto bychom Vás chtěli poprosit o jeho následné třídění.
  • Ochranné ošetření dřeva tvrdým olejem je na bázi přírodních zdrojů, tímto nezatěžuje životní prostředí.

Víme, že výše zmíněné body na ochranu našeho životního prostředí zdaleka nestačí, proto jsme se rozhodli, že s prodejem každého výrobku přispějeme finanční částkou na výsadku nových listnatých stromů v České republice pomocí organizací, které se na výsadbu nebo ochranu lesů a přírody dlouhodobě zaměřují a pomahají jí.

Rozhodli jsme se každý rok před výsadbou stromů podpořit projekty nebo drobné živnostníky, kterým není lhostejná naše příroda a okolí, kde žijeme. Pravidelně zde budeme přidávat podporované projekty a počty vysázených listnatých stromků, které se nám společně s Vámi podařilo finančně podpořit.

Děkujeme Vám za to.

 

Záznamy nebyly nalezeny...

Zpět do obchodu