O nás

Naše rodina se pohybuje v oblasti ručního zpracování dřeva a kovu již 3 generace. Zakládáme si na tradici, kvalitě a ruční práci, která neodmyslitelně patří k naší zemi.


Když jsme si před několika lety navrhovali domácí nábytek do bytu, chtěli jsme být originální, a především mít ho i díky našim dvou dětem bezpečný a kvalitní proti poškození. Kombinace přírodního dřeva a oceli dodal bytu útulný vzhled, a splňoval všechny podmínky. Od té doby jsme vyrobili několik produktů pro známe s pozitivním ohlasem a tímto vše začalo. Finálním výsledkem je tento eshop a pravidelné pozitivní ohlasy, za které jsme moc vděční a děkujeme Vám za zpětnou vazbu s industriálním nábytkem Woodbee.

o nás firma woodbee
o nás stolek

Začátky výroby vlastního nábytku.

Výroba industriálního nábytku je realizovaná etapově v malých dílnách – poctivě každý díl a každý detail. Jedná se o český výrobek, do kterého se zapojuje celá rodina a rodinné okolní firmy, včetně dětí. Tímto chceme předávat znalosti, tradici a zájem s dřevem a kovem další generaci. 


Naším cílem je Vám dodat kvalitní industriální nábytek z českého dřeva, který vydrží dekády a neztratí své kouzlo ani po mnoha letech. Pro výrobu dřeva jsme zvolili český dub, který je dostatečně tvrdý a má překrásnou přírodní kresbu a barvu. Veškeré použité dřevo je zpracované šetrně k přírodě. Nabízíme i variantu imitace dubu v provedení laminátové desky s kvalitní abs hranou. Podnože jsou z 2 mm silné oceli, svařované bez přiznaných svarů. Každému detailu je věnována pozornost a díky tomu je nábytek spolehlivě bezpečný a kvalitní. Povrchová úprava oceli je práškové lakování s jemnou strukturou, což dodává oceli jedinečný tón barvy. Masivní, přírodní dub je ošetřen olejem Osmo, odolný i proti vodě, drobného poškrábání a zvýrazňuje kresbu dřeva.

 Prohlédněte si naše výrobky.

Zpět do obchodu