Reklamace

Záruka produktů Woodbee

Právo z vady zboží můžete uplatnit do 24 měsíců od převzetí zboží stejně jako v kamenném obchodě. Neodpovídáme za opotřebení zboží jeho obvyklým užíváním nebo přímo jeho poškozením při užívání produktu.

 

Omezení odpovědnosti za vady vyplývající z povahy zboží a nevhodného způsobu užití

Woodbee nenese odpovědnost za vady vzniklé nevhodným výběrem zboží, způsobené nešetrným zacházením nebo mechanickým poškozením, vyplývající z nedodržení návodu k užití výrobku, užitím zboží v rozporu s deklarovaným účelem, nedodržením způsobu ošetřování či nenahlášením vady bez zbytečného odkladu při doručení výrobku. V takovýchto případech může být omezení odpovědnosti ve svém důsledku kvalifikováno jako způsobení vady kupujícím.

 

Reklamace a její průběh

Pro odstoupení od smlouvy je možné využít formulář online zde

Vyplněný formulář můžete zaslat e-mailem na info@woodbee.cz nebo poštou na níže uvedenou adresu.

K tomu, abychom mohli reklamaci vyřídit, musíte předložit doklad prokazující, že jste zboží zakoupil na našich stránkách Woodbee.cz.

Při uplatnění reklamace vám bude vždy vystaveno potvrzení o přijetí reklamace.

 

Osobní předání 

Vámi zakoupené zboží můžete vrátit i na našem výdejním místě Pod hájem 10, Praha Smíchov.

 

Doručení na adresu

V případě, že budete zakoupené zboží zasílat poštou, případně jinou doručovací službou, zašlete zásilku na adresu (se zasláním Vám rádi pomůžeme, napište nám na info@woodbee.cz, kde se Vám budeme rádi věnovat) 

Stanislav Raška

Woodbee

Pod Hájem 10, Praha Smíchov 150 00

 

V případě uznání reklamace, vám budou účelně vynaložené náklady na dopravu spojené s reklamací výrobku vráceny na základě zaslaného potvrzení o podání zásilky /předání dopravci. V žádném případě však nezasílejte reklamované zboží na dobírku.

O průběhu celé reklamace budete informováni e-maily, které vás upozorní na to, že vaše reklamace byla námi přijata do systému, že byla vyřízena, příp. zamítnuta, že vám byla odeslána, či že si ji máte možnost vyzvednout. 

Neuvedete-li nebo odmítnete-li uvést svoje kontaktní údaje (telefonní kontakt nebo e-mail), potom jste srozuměn s tím, že se o vyřízení reklamace v zákonem stanovené lhůtě, budete zajímat sám a pokud tak neučiníte, musíte snášet důsledky, které pro vás z vaší nečinnosti v tomto směru plynou.

 

Děkujeme Vám 

 

V případě dotazů nás prosím kontaktujte na emailu info@woodbee.cz

 

Zpět do obchodu