Práce na míru

Zakázková výroba na přání

V našem e-shopu si můžete vybrat z řady výrobků s kvalitní ocelovou podnoží doplněnou o masivní český dub nebo imitaci dubu z laminátové dřevotřískové desky. Veškeré prvky mají svůj daný rozměr a víte dopředu, zda se rozměrově a vzhledově hodí do Vašeho domova.

V případě, že máte představu o svém vlastním nábytku, který by Vám více vyhovoval není pro nás problém ho pro Vás na míru vyrobit.

Rozměry, tvar i druh materiálu výrobků je s námi možné zkonzultovat a následně objednat.

 

A jak to celé probíhá?

Pokud si nenajdete v naší nabídce výrobek, který by Vám vyhovoval a máte svou představu o jiném nábytku stáčí nám ho zaslat na email info@woodbee.cz s krátkým popiskem představy, rozměry, popř. náčrtkem nebo obrázkem. Nemusíte se bát, pokud nemáte vše promyšlené do detailu. Od toho jsme tady, abychom společně výrobku dodali finální vzhled a následně vše na míru zkompletovali.

Před výrobou bychom dopředu zaslali cenovou nabídku a následně vytvořili finální návrh v 2D provedení, který si odsouhlasíme. Zde si můžeme doladit poslední detaily a následně se pustíme do výroby.

Výrobky vždy tvoříme z kvalitní české oceli, především kvůli jeho stabilitě a subtilnímu vzhledu. Ocelová část je pak doplněna přírodním dřevem z českého dubu, buku, smrku nebo ořechu - cokoliv si budete přát na míru. Můžeme také dodat laminované dřevotřískové desky různých dekóru (odstínů).

 

Povrchová úprava u masivních desek vždy doporučujeme kvalitní olej značky Osmo, pro jeho lepší vzhled a delší životnost.

Povrchová úprava ocelové podnože výrobků je ošetřena práškovým lakováním tzn. komaxit, kdy lze vybrat společně různé odstíny - bílou, černou, krémovou, antracit apod.

 

Co vše jsme schopni vyrobit na míru? 

Veškerý nábytek do domácnosti, restaurací, kanceláří, wellness zařízení, hotelů, ordinací. Může se jednat například o police, stoly, stěnové regály, křesla, knihovny, krycích stěn a příček, barových pultů, posuvných dveří vše v moderním industriálním stylu.

 

V případě, že uvažujete o nábytku na míru kontaktujte nás a rádi Vás s tím pomůžeme. 

 

S pozdravem

tým Woodbee

 

foto

 

Zpět do obchodu