Výhody masivního nábytku Woodbee

Výhody masivního nábytku v industriálním stylu.

Kvalitní masivní nábytek byl samozřejmostí každé domácnosti, zámku nebo továrny po celá staletí. Důvody jsou prosté a vyznačuje to jedno přísloví: Nikdo není tak bohatý, aby si mohl koupit levné věci. Bohužel fenomén posledních 10 let je nákoupit levný nábytek většinou z lamina, kde se jedná o prach, třísky a lepidlo v obchodních domech. Bohužel takový nábytek nevydrží mnoho a člověk je tedy nucen po čase koupit další nábytek. Tímto spotřebním životem máme představu, že ušetříme své finance, ale opak je pravdou a tímto opakovaným nákupem nábytku zatěžujeme i svou planetu. 

 

Proč masivní nábytek z českého dubu?

Nábytek z masivu totiž není spotřební zboží, představuje skutečnou hodnotu, která je schopná přetrvat staletí a stále být radostí a garancí stylu majitele. Cena masivního nábytku se zhodnocuje svým časem.

Masivní dřevo je přírodní materiál, který sloužil k výrobě nábytku odjakživa. Dodnes se jedná o první volbu pro každého, komu jde o skutečnou kvalitu výrobků. Masivní nábytek lze použít jak v interiéru, tak i v exteriéru a v obou případech nabídne majiteli celou řadu výhod.

  1. Výhoda dřevěného nábytku v porovnání s jiným materiálem je především jeho vysoká odolnost a dlouhá životnost. Dobře vyrobený dřevěný nábytek může sloužit i další generaci v rodině.
  2. Industriální styl s masivním dřevem roste již od 60 let minulého století na své oblibě. Tento trend neztrácí na své hodnotě.
  3. Z těchto důvodu je zde další výhoda, ikdyž se může zdát cena za nábytek dražší, z dlouhodobého hlediska se jedná o výhodnou investici. Stůl nebo police z dřevotřísky (lamina) si během svého života půjdete koupit několikrát masivní dřevo Vám zůstane jen jedno a svým trendem bude pořád aktuální.
  4. Přírodní dřevo je stále nadčasový materiál má jedinečnou kresbu, každý kus je originál. vypadá tedy hezky a přivádí k lepší náladě na celkový pohled ve svém bytě nebo domě.
  5. Časem masivní deska získá svůj odstín a je kouzelný na dotek od svého počátku. Taktéž přírodní dřevo krásně voní.
  6. Dbejte na kvalitu, originalitu a nadčasovost s tím, že prvotní investice do masivního dřeva se časem vyplatí.
  7. V neposlední řadě výhody masivního nábytku je jeho opravitelnost, pokud by se nešťastnou náhodou nábytek poškodil, lze ho snadno přebrousit a nalakovat novou vrstvou olejem. 
  8. Nezatěžuje přírodu, svou výrobou nevznikají žádné chemické látky, odpady a jiné nebezpečné látky, které zatěžují naše okolí.
  9. Podpoříte ruční řemeslo a naši českou tradici. Nákupem podpoříte drobné živnostníky, žádné velké obchodní centra, kde finance odtečou do zahraničí a dělnící montují nábytek na páse za minimální náklady.
  10. Masivní deska je dokonalý kontrast pro Vaše dekorace - talíře, příbory, květiny apod. To vše dodá Vašemu domu nebo bytu překrásnou atmosféru.

IMG_9402 (kopie)

Zpět do obchodu